13 listopad 2020

Dzielnicowi zatrzymali dwóch poszukiwanych

fot. KPP w Pucku
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali dwóch poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Wejherowie celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu zatrzymani trafili za kratki aresztu śledczego.
REKLAMA

Wczoraj (12 listopada br.) w wyniku prowadzonych działań dzielnicowi zatrzymali na jednej z posesji powiatu puckiego 53-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów ponieważ był w trakcie odwiedzin swojego kolegi, niestety nie zdążył zasmakować zaparzonej kawy.

53-latek był poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary ponad 3 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do puckiej komendy, gdzie w najlepszym wypadku może zasmakować kawy zbożowej dostępnej dla osób zatrzymanych. Zgodnie z decyzją sądu trafił do aresztu na ponad trzy miesiące.

Tego samego przed okienkiem dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Pucku stanął mężczyzna, który powiedział, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia i chce, aby go zatrzymać. Dzielnicowy wylegitymował mężczyznę i w wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach potwierdził, że jest poszukiwany.

Zgodnie z nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd w Wejherowie 49-letni mieszkaniec Wejherowa ma do odbycia karę blisko roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą zatrzymanych do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pucku