13 listopad 2020

ZATRZYMANO KIEROWCĘ POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM

fot. KPP w Pucku
Policjanci ze puckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda, który przekroczył dozwoloną prędkość. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy i jest poszukiwany listem gończym. Mieszkaniec powiatu wejherowskiego trafił do policyjnego aresztu.
REKLAMA

We wtorek około godz. 07.30 policjanci z puckiej drogówki w Jastrzębiej Górze na ulicy Rozewskiej zauważyli jadącą z nadmierną prędkością forda. Radar wykazał, że kierowca tego pojazdu przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 21 km/h. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać ten pojazd do kontroli drogowej.

Po sprawdzeniu kierowcy w policyjnej bazie danych okazało się, 19-latek nie posiada uprawnień do kierowania i jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wejherowie celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu wejherowskiego trafił do policyjnego aresztu. W związku z popełnionymi wykroczeniami czyli jazdą bez uprawnień i przekroczeniem dozwolonej prędkości policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.

Funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewieźli 19-latka do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pucku